side-area-logo

Dzierżawa kopiarek

Dzierżawa kserokopiarek na korzystnych warunkach

Nie musisz ponosić wysokich kosztów zakupu urządzeń biurowych. Zamiast kupować drogie kserokopiarki lub urządzenia wielofunkcyjne, możesz je po prostu wynająć. Oferujemy wynajem urządzeń wielofunkcyjnych kolorowych oraz czarno-białych na bardzo korzystnych warunkach i w atrakcyjnej cenie.

  • Proponujemy duży wybór urządzeń wielofunkcyjnych.
  • Zapewniamy profesjonalny serwis.
  • Gwarantujemy wysokiej jakości materiały eksploatacyjne.

Wynajem kserokopiarek się opłaca

Korzystając z wynajętego sprzętu, nie musisz inwestować własnych środków. Nie ponosisz również żadnych kosztów naprawy oraz konserwacji. Dostajesz od nas wysokiej jakości sprzęt drukujący i płacisz jedynie miesięczny czynsz dzierżawy. W przypadku przekroczenia liczby kopii dostępnych w miesięcznym abonamencie,  rozliczasz się jedynie z ilości wydruków. Każdorazowo dostarczamy Ci materiały eksploatacyjne od sprawdzonych producentów, a w przypadku naprawy lub serwisu urządzenia zapewniamy Ci urządzenie zastępcze o podobnych parametrach.

Oferujemy personalizowane rozwiązania

Staramy się dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb. Dobierzemy dla Ciebie urządzenie o odpowiednich parametrach technicznych oraz zaproponujemy korzystne warunki wynajmu. Oferujemy dzierżawę długoterminową oraz krótkoterminową w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Dzierżawa kopiarek obejmuje wypożyczenie sprzętu wraz z pełną opieką serwisową. Zachęcamy do zapoznania się z gamą naszych urządzeń i do skorzystania z naszej oferty.