side-area-logo

Drukarki 3D

Nowoczesne drukarki 3D dla biznesu

Oferujemy zaawansowane, profesjonalne urządzenia 3D od sprawdzonych i renomowanych producentów. Drukarka 3D umożliwia tworzenie rzeczywistych przedmiotów na podstawie modelu komputerowego. Urządzenie to, gwarantuje ogromne możliwości wykorzystania. Doskonale sprawdza się w wielu branżach.

  • W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór urządzeń w zróżnicowanej cenie.
  • Nasi specjaliści chętnie doradzą oraz pomogą wybrać  odpowiednie urządzenie.
  • Na wszystkie zakupione u nas drukarki 3D dajemy wieloletnią gwarancję.

Różne technologie druku 3D

Drukarki 3D to różnorodność możliwości. Urządzenia, które oferujemy,  wykorzystują szereg technologii druku, takich jak: druk z tworzyw sztucznych, druk z foto utwardzanych żywic, utwardzanie laserem, druk 3SP ora DMLS. Dzięki tym urządzeniom wydrukujesz nawet najbardziej skomplikowane modele. Chętnie opowiemy o możliwościach każdej z oferowanych przez nas kserokopiarek.

  • Każda drukarka dostępna w naszej ofercie to wysokiej jakości urządzenie z zaawansowanymi parametrami.
  • Oferujemy urządzenia dla wielu gałęzi przemysłu.
  • Sprzedajemy drukarki 3D (producenci)

Drukarki 3D na każdą kieszeń

Oferujemy drukarki 3D w szerokim zakresie cenowym, od najprostszych modeli za kilka tysięcy złotych do najbardziej zaawansowanych urządzeń po kilkadziesiąt tysięcy złotych. Profesjonalne modele posiadają stalową obudowę oraz komorę. Mniej zaawansowane urządzenia wyposażone są w aluminiowe formaty stołu. Jesteśmy przekonani, że duży wybór urządzeń o zróżnicowanych parametrach sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.